Praha se stala hostitelem zasedání ANOC

Do Prahy se sjeli zástupci všech olympijských výborů světa na několikadenní zasedání.

ANOC je sdružení národních olympijských výborů světa z 206 zemí světa. Předloni Praha hostila valné shromáždění evropských olympijských výborů. Letos měla tato událost světový formát. AV MEDIA technologicky zajistila dvoudenní valné shromáždění, setkání komisí ANOC a také společenský večer, během kterého proběhlo udílení cen ANOC Awards.

Oficiální zahájení celé akce proběhlo ve foyer hotelu Hilton Prague. Ve dvou hlavních sálech tohoto hotelu proběhlo i samotné hlavní zasedání a valné shromáždění. Dominantou hlavního sálu byla trojprojekce, o kterou se postaraly projektory Panasonic PT-DZ21K a 4K+ projektory PT-RQ32K. Na akci jsme zajistili 206 konferenčních mikrofonů – jeden pro každou z členských zemí – a také 38 bezdrátových mikrofonů pro předsednictvo. Zasedání bylo tlumočeno ze 6ti jazyků a AV MEDIA se postarala o tlumočnické kabiny a další tlumočnickou výbavu.

Salónky hotelu Hilton se na několik dní proměnily v kancelářské prostory všech 206 zemí. Všichni členové měli k dispozici stůl s kancelářským zařízením a tiskárnou. AV MEDIA se postarala i kompletní branding hotelu včetně zajištění digital signage.

Vyvrcholením akce a také oslavou výkonů nejlepších sportovkyň a sportovců jednotlivých kontinentů pro letošní rok bylo předávání cen ANOC Awards v režii Michala Cabana. Slavnostní večer se konal ve Fóru Karlín a byl přenášen Českou televizí. AV MEDIA se postarala o osvětlení, ozvučení a také LED stěnu o velikosti 96m2.

Zasedání je úspěšně za námi, ale zimní olympijské hry v Pchjongčchangu jsou teprve před námi. I letos pro vás Český olympijský výbor ve spolupráci s AV MEDIA připravuje Olympijské parky. Více o nich se dozvíte na https://www.olympijskeparky.cz/.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference