První tisková konference Innogy

Společnost DDeM uspořádala první tiskovou konferenci společnosti Innogy pod jejím novým jménem. Klíčovým řešením se stala LED obrazovka o rozteči 2,8mm.

Poslední březnový den roku 2017 se stal významným pro společnost Innogy. Po rebrandingu značky z původního názvu RWE prezentovali její zástupci hospodářské výsledky firmy za uplynulý rok. Historicky první tisková konference firmy pod novým názvem se konala v sídle společnosti.

Po prohlídce prostor jsme pro klienta nejprve vytvořili 3D vizualizaci, která umožnila si snadno představit celý set-up. Jako klíčové řešení jsme navrhli LED obrazovku o rozteči pouhých 2,8 mm. To nám umožnilo získat vysoké rozlišení i na bližší vzdálenosti a na menší ploše. Na LED stěnu navazovala samostojná stěna s potiskem loga, která sloužila jako dekorace. Stage byla dvojstupňová a zalomená pod tupým úhlem. Nechybělo ani efektové nasvícení, které navodilo příjemnou atmosféru celé akce, a postarali jsme se i o ozvučení. Web streaming se střihem z několika kamer poskytl možnost sledovat konferenci odkudkoliv. 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference