Retail Summit 2018

Více než tisícovka obchodníků a jejich dodavatelů diskutovala na Retail Summitu 2018 o tom, jak dosáhnout rovnováhy na maloobchodním trhu.

 Prodej v kamenných obchodech vs. na internetu, člověk vs. umělá inteligence, emoce vs. rozum. Hledání rovnováhy je horké téma dneška a Retail Summit 2018 se mu proto věnoval z pohledu všech zásadních aktérů maloobchodního trhu. V pražském Clarion Congress Hotelu se ve dnech 5. - 7. 2. 2018 setkalo více než tisíc obchodníků a dodavatelů, aby diskutovali, jak dál na trhu, jenž se vyznačuje vysokou dynamikou změn a současně se na něm projevuje řada protichůdných zájmů.

 AV MEDIA SE OPĚT STALA TECHNOLOGICKÝM PARTNEREM KONFERENCE

O technické a technologické zajištění celé akce se již tradičně postarala společnost AV MEDIA, která kompletně vybavila nejen hlavní sál, ale také 3 další malé sály, ve kterých druhý den probíhaly workshopy a diskuze.

Hlavní sál byl připravený tak, že se dal kdykoliv rozpojit na dva nezávislé sály s vlastní projekcí a režií. Celému spojenému sálu dominovalo celkem 8 nezávislých projekcí, které dohromady zabíraly plochu 204 m2. Šest hlavních projekcí šlo díky Cooluxu spojit do jedné velké projekce, nebo použít jako 6 samostatných projekcí. Zbylé 2 podpůrné projekce sloužily pro prezentaci partnerů konference. Abychom veškerý obsah včetně dvojjazyčných prezentací dokázali odbavit, propojili jsme Coolux s přepínačem Barco E2.

AV MEDIA se dále postarala o tlumočení do anglického jazyka, hlasováníkamerový záznamozvučení a o světelný park, který příjemně dokresloval atmosféru v sále. Podium bylo vybavené řečnickým pultem s plazmou, mikrofony pro panelisty, čtyřmi náhledovými obrazovkami a časomírou.

APLIKACE NADCHLA NÁVŠTĚVNÍKY

AV MEDIA se postarala i o IT řešení konference - aplikaci gCon. V té si návštěvníci mohli prohlednout program, zjistit informace o řečnících, hlasovat, pokládat dotazy a hodnotit celou akci. Jednou z nejdůležitějších funkcí aplikace bylo bezesporu propojení jednotlivých návštěvníků - přihlášením do sítě přes svůj e-mail získal každý možnost networkingu. 

Retail Summit 2018, byl připraven Svazem obchodu a cestovního ruchu ČR, VŠE Praha a společností Blue Events. V jeho průběhu se kromě velkého plenárního jednání uskutečnilo i 12 specializovaných diskusních sekcí a řada firem představila svá řešení pro obchodování na novém trhu prostřednictvím svých expozic. 

 Více o Retail Summitu na www.retail21.cz

Chcete podobnou akci?

Podobné reference