SYNGENTA ROADSHOW 2018

Syngenta patří k vedoucím firmám na trhu v oboru agrobusiness. Na začátku roku 2018 se konala již osmá inovativní roadshow této společnosti po České a Slovenské republice.

Společnost Syngenta se na začátku letošního roku podívala do čtyř měst České a Slovenské republiky – Prahy, Brna, Košic a Nitry. Na každoročních konferencích představuje nejnovější produkty, technologie a trendy ze svého oboru. Dohromady na konference přišlo téměř 2000 účastníků. 

KAŽDÝ ROK NOVÁ INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ

Produkci této roadshow má již po několikáte na starosti agentura šišky.cz ze Žďáru nad Sázavou. Společnost Syngenta dělá vše pro to, aby byl každý ročník roadshow inovativní a aby byly využity nejmodernější technologie a netradiční scénografické prvky. Tato očekávání dokáže agentura šišky.cz naplnit i díky dlouholetému partnerství s AV MEDIA. V letošním roce jsme se znovu postarali o kompletní AV&IT zajištění ve všech čtyřech lokacích.

„Na roadshow představujeme každý rok nová technologická řešení. V předešlých letech to byla registrace přes mobilní aplikaci EasyEvent, nové FullHD projektory Panasonic s ultrakrátkými objektivy a také LED obrazovka,“ říká obchodní konzultant Tomáš Rýdl, který měl celý projekt na starosti a dovává: "V letošním roce vynikla zejména pražská část roadshow kvůli mazinárodní účasti zástupců společnosti - zvolili jsme pro ní panoramatickou projekci s délkou 25 metrů."

panoramatická projekce

Letošní roadshow společnosti Syngenta začala v pražském Top Hotelu a pro účastníky konference byl připraven zajímavý set-up složený z 25m dlouhého prohnutého plátna, na které jsme svítili třemi projektory Panasonic DZ21K.Originální scéna byla doplněna o 4 plazmové displeje 82´´ rozmístěné po stranách sálu, aby bylo dobře vidět i ze zadních řad.

Mezi další použité technologie patří téměř 60 inteligentních světel ROBE, hlasování, odbavení veškerých signálů a samozřejmě ozvučení KIWA. Pro registraci a check-in 650 účastníků byl použit systém EasyEvent, který se osvědčil již v minulých letech a i letos splnil očekávání. 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference