Valné shromáždění Evropských olympijských výborů

V pražském hotelu Intercontinental se v polovině listopadu konalo 44. valné shromáždění Evropských olympijských výborů.

Delegáti a hosté Valného shromáždění Evropských olympijských výborů se sešli v Praze, aby prodiskutovali aktuální témata světového sportu. Prezident Mezinárodního olympijského výboru, Thomas Bach, se poprvé vyjádřil k dopingovému skandálu v ruské atletice. Velkým tématem se tak stal boj proti dopingu. S úspěchem se setkala zejména česká myšlenka olympijských parků jako možnosti maximalizovat vliv olympijských her, která se v budoucnu nejspíš rozšíří do celého světa.

Na důležitém setkání nechyběli ani prezident Evropského olympijského výboru, Patrick Joseph Hickey, kuvajtský šajch Ahmad Fahad Sabah, jeden z nejmocnějších mužů ve fotbalu, šéf Ruského olympijského výboru Alexandr Žukov či nový předseda světové atletické federace IAAF Sebastian Coe.

AV MEDIA se postarala o kompletní technologické zajištění dvoudenního zasedání

Hlavní konferenční sál hotelu Intercontinental v Praze jsme vybavili kompletním tlumočením – tlumočnickými kabinami, bezdrátovým konferenčním systémem Dicentis umístěném na hlavním podiu a dalšími konferenčními mikrofony. Podiu dominovala sestava 6x3 bezrámečkových NEC 55“ plazem, která byla z obou stran byla doplněna další sestavou 3x3 bezrámečkových NEC 46“ plazem. Prezentace i živý přenos z kamery byly odbavovány pomocí technologie Coolux a Barco Encore2. Řečníci měli k dispozici celkem 6 náhledových displejů, na které se jim promítaly připravené prezentace. Celý přenos snímalo hned několik kamer, ze kterých se obraz živě streamoval na Youtube. Atmosféru v sále dokreslovalo osvětlení ROBE, které bylo vyladěno dle speciálních požadavků pro přímý přenos České televize.

Vedle hlavního konferenčního sálu jsme technologicky zajistili i 4 další salonky, které byly určené pro soukromá jednání jednotlivých členů Evropského olympijského výboru. Kanceláře EOC a ČOV jsme vybavili kancelářskou technikou včetně internetového připojení.

V neposlední řadě jsme se postarali o technologické zajištění dvou večeří pro účastníky kongresu. První se konala v Rudolfinu, druhá ve Španělském sále Pražského hradu. V obou lokacích jsme se postarali o scénické a efektové nasvícení a ozvučení celého prostoru.

Oficiální informace k Valnému shromáždění jsou k dispozici zde

Chcete podobnou akci?

Podobné reference