Wild Wild West Party

První červnový den uspořádaly pražské hotely Hilton již tradiční party pro své klienty a obchodní partnery. Letošní ročník se odehrával ve stylu divokého západu.

Bohatý program plný zábavy a techniky

Zástupci obchodního oddělení pražských hotelů Hilton vítali hosty v typických westernových kostýmech a uváděli je do foyer, kde už na ně čekal bohatý doprovodný program. Vyzkoušet si mohli jízdu na mechanickém býkovi, rýžování zlata, rychlost své střelby či podojení krávy. Nechyběla ani fotostěna, u které se mohli nechat vyfotit v dobových kostýmech s tematickým pozadím.

Součástí programu v kongresovém sále, který byl do posledního detailu vydekorován do stylu divokého západu, bylo tematické vystoupení v podání zástupců obchodního oddělení hotelu Hilton, krátký film, který zaměstnanci natočili ve westernovém městečku, či vystoupení profesionálních tanečníků. Samozřejmě nechyběla ani charitativní tombola o hodnotné ceny včetně pobytů v hotelech společnosti Hilton Worldwide. Výtěžek byl předán Nadaci Terezy Maxové na podporu dětí. Celým večerem provázela Lejla Abbasová.

Společnost AV MEDIA odprezentovala několik zajímavých technologií, které podpořily celkový dojem z prostředí divokého západu. Konkrétně se jednalo o projekci na tři stěny kongresového sálu včetně videomappingu na hlavním podiu. Obsah byl odbavován pomocí mediaserverů Coolux. Atmosféru sálu dokreslova LED světla ROBE (Pointe, MMXblade, Cityskape) a ozvučení L’Acoustic.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference