Zákaznické konference Syngenta 2015

Na konci ledna se již tradičně konaly zákaznické konference společnosti Syngenta Czech, opět s využitím velmi netradičních technologií.

Čtvrtým rokem se o produkční zajištění konferencí v Praze a v Brně postarala agentura sisky.cz ze Žďáru nad Sázavou. Díky vzájemnému partnerství realizovala společnost AV MEDIA další z řady netradičních AV řešení pro konference.

Inovativní nápady s moderními technologiemi

V obou lokacích zajišťovala kompletní technický a technologický servis AV MEDIA. Společnost Syngenta dělá vše pro to, aby každý ročník konferencí byl inovativní, s využitím moderních technologií a netradičních scénografických prvků. Tato očekávání dokáže agentura sisky.cz díky dlouholetému partnerství s AV MEDIA bohatě naplnit a vždy přicházejí s novými neotřelými nápady.

Technologická premiéra v České republice

Po loňské konferenci v Praze a Brně, kde pódiu vévodila sestava čtyřiceti bezrámových LCD zobrazovačů s celkovým rozlišením o šířce 4K, jsme letos navrhli široký set-up v konferenčním sále hotelu Aquapalace. Vzhledem k obrovskému zájmu odborné veřejnosti, byla kapacita sálu plně vyčerpána a na technologie nezbývalo příliš prostoru. Rozhodli jsme se proto využít poprvé v České republice novinku společnosti Panasonic, a to ultrakrátké objektivy ET-D75LE90 pro nejvyšší řadu FullHD projektorů. Poměr projekční vzdálenosti těchto objektivů je neuvěřitelných 0,36:1, to znamená, že vzdálenost mezi projektorem a plátnem o šířce 440 cm (projekční vzdálenost), byla pouhých 158 cm. Doposud používané objektivy měly nejkratší poměr projekční vzdálenosti 0,8:1, tedy více než dvojnásobek.

Vzhledem ke skvělým výsledkům a brilantnímu nezkreslenému obrazu věříme, že si tato technologie brzy najde své místo nejen na českém trhu.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference