< Zpět

Somnium Connect 2021

Somnium_Connect_2021_KCP_118SM903741
Somnium_Connect_2021_KCP_140SM904020
Somnium_Connect_2021_KCP_153SM904305

Somnium Connect

Rok realizace: 2021
Kategorie: Eventy, Hybridní eventy

Jednou z posledních akcí již loňského roku, která se uskutečnila v našem hybridním studiu v pražském Kongresovém centru, bylo setkání Somnium Connect.

Posun do on-line prostředí je bez pochyby trendem nejen díky pandemické situaci. V současnosti však stále více nabývá reálnějších obrysů, že schůzky na dálku nebudou v budoucnosti končit u Teamsů, Webexu nebo Zoomu. Dynamické posuny vybízejí k setkávání přímo ve virtuální realitě. A právě kolem novinek v oblasti produktů VR se točila konference Somnium Connect.

Příznivci VR se v roce 2022 mohou těšit na nejnovější headsety, umožňující mnohonásobně širší pohled pro hráče a jejich „avatary“, rukavice, umožňující reálnější manipulaci s virtuálními předměty a jiné důležité komponenty, které k virtuální realitě neodmyslitelně patří.

Plně vybavené hybridní studio v KCP jsme pro dynamický stream celého průběhu akce, přidali kamerový jeřáb, aby si akci mohli vychutnat co nejpřirozeněji i vzdálení diváci a jejich avataři na virtuální stage.

Vzdáleně jsme připojili hosta ze Spojených států, který vstupoval do diskuse během jednoho z bloků. Živé hudební vystoupení přenesené a preformované avatary přímo ve virtuálním světě bylo jen dalším potvrzením současných možností.      

Přejeme si, abychom se již brzy mohli zase bez překážet setkávat tváří v tvář. Pokud nám to ale někdy znovu situace neumožní, tak díky společnosti Somnium Space nás virtuální setkávání budou opravdu bavit. Díky moc za to!

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz