< Zpět

Vyšehradské Fórum 2020

Osmý ročník největší konference o investicích v ČR se konal 22. 10. 2020 a zařadil se do našeho seznamu úspěšných virtuálních eventů.

_L5D3677_3000
_L5D3797_3000
_L5D3964_3000
GOLDEN GATE CZ logo

GOLDEN GATE CZ

Rok realizace: 2020
Kategorie: Eventy

Vzhledem k epidemickým opatřením se muselo Vyšehradské fórum konat pouze v on-line prostředí a my jsme tomu mohli dopomoci.

 Není žádným překvapením, že letošní ročník fóra se věnoval investičním vizím pro následující dekádu, kterou budou více či méně doprovázet dopady epidemie a také nastupující ekonomická krize.

Celá akce se sice přesunula do on-line prostředí, její moderátoři však byli přítomni v našem oneAVstudiu, jehož techniku měli plně k dispozici. Využita byla především naše LED obrazovka s kvalitním rozlišením. Díky její velikosti před ní mohli stát dva lidé v bezpečné vzdálenosti a vzájemně spolu diskutovat a komunikovat přímo ve studiu. 

Pro přednášku byl použit privátní zabezpečený server. Díky zabezpečení mohl klient nahlédnout do statistiky počtu připojených účastníků a lokací, ze kterých jsou tito účastníci připojeni. Část konference proběhla přes aplikaci Zoom. Právě díky ní se mohl akce účastnit řečník z Vídně, rakouský ekonom Ronald-Peter Stoeferle. Ronaldova přednáška se věnovala zejména zlatu a jeho předpokládanému vývoji v následujících letech. Ve studiu byly také dvě tlumočnické kabiny, díky kterým mohla být cizojazyčná část překládána. Do Vídně byla pomocí jedné z kabin vysílána angličtina a naopak pro české publikum byla vídeňská přednáška překládána do češtiny. 

Tuzemským řečníkem byl zakladatel a obchodní ředitel GOLDEN GATE CZ a.s. Pavel Ryba. Promlouval o dlouhodobé investiční strategii a teorii permanentního portfolia.

Účastníci se mohli aktivně ptát řečníků na vše, co je zajímalo přes platformu Slido.

Zajistili jsme také záznam zvuku celé konference v originále, klient mohl poté případně přednášky dodatečně otitulkovat.

I přes nepříznivou situaci se tak konference v pořádku a v rámci bezpečnostních opatření mohla uskutečnit, a to se čtyřmi tisíci diváků. Tímto počtem byla překročena kapacita kongresového sálu, ve kterém se měla původně událost konat. 

V rámci dlouhodobější spolupráce se budeme na akcích našeho klienta podílet i nadále. Klíčovým faktorem je naše flexibilita, díky níž můžeme firmě zprostředkovat obrovskou konferenci, ale také menší projekty jako školení zaměstnanců, a to vždy v rámci platných bezpečnostních opatření.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz