< Zpět

Back to Business v novém oneAVstudiu

Ve dnech 9. a 10.9.2021 proběhlo v prostorech našeho nového oneAVstudia inspirativní setkání, které neslo název Back to Business.

AVM_BckTBsnss_Harfa_50SM701695
AVM_BckTBsnss_Harfa_97SM906617

Rok realizace: 2021
Kategorie: Eventy

Ve dnech 9. a 10.9.2021 proběhlo v prostorech našeho nového oneAVstudia inspirativní setkání, které neslo název Back to Business. Zákazníkům jsme představili možnosti studia s LED i s Green Screen, provedli je režií a představili novou eventovou platformu.

Eventy hlásily na konci srpna Back to Business, a tak jsme pro naše zákazníky připravili inspirativní setkání právě na toto téma. Eventový průmysl zažil menší renesanci a stále nikdo netuší, jak bude vypadat podzimní sezóna. My v AV MEDIA EVENTS jsme ale připraveni na vše. Ať už budete pořádat akci živě, hybridně či online.


Naše zákazníky jsme přivítali ve zbrusu novém oneAVstudiu na Harfě. A o co že se studio rozšířilo? O celé jedno další studio! Nyní u nás tedy najdete jedno studio s LED stěnou, dlouhou 16,5 m a nově také studio s Green Screen, známé především jako oneAVstudioXR. Nabízí plochu 8x7 m, kde se blýsknou až čtyři řečníci. Event na zeleném pozadí může vypadat podle vašich představ! Inspirujte se naším showreelem.


Ve studiu s LED jste mohli potkat naše nové pomocníky – gryfa a mimozemšťana. Pomohli nám totiž s ukázkou Augmented Reality (AR), česky známá jako rozšířená realita nebo augmentovaná realita, která obohacuje reálný svět o digitálně vytvořené prvky. V případě prezentace se může jednat o interaktivní grafy, nebo cokoliv jiného, co potřebujete vašemu publiku ukázat zajímavou formou. Ani LEDkové studio nemusí být nuda!


To, co se děje ve studiu a co vidí divák závisí hlavně na sehranosti týmu, který sedí v režii. Osvětlovač, zvukař, režisér – to je jen základ. Pustili jsme zákazníky do zákulisí eventu, které rádi přezdíváme řízení leteckého provozu, protože když si nasadíte headset a slyšíte rozhovor mezi týmem, tak vám přijde, že jste uprostřed velké show. „Odpočet končí, připravte jingle. Spouštíme jingle a jdeme do široka. Detail na moderátora a spustit titulek…“ Režisér je zkrátka alfa a omega každého virtuálního eventu, který vám poradí s dramaturgií a pomůže s tvorbou scénáře, který se ve studiu odehrává jinak než na živé akci.


Poslední zastávka byla u naší nové eventové platformy oneAVstream, která účastníky provázela od začátku akce, aby si ji mohli živě vyzkoušet a otestovat. OneAVstream slouží jako microsite, registrační aplikace, rozesílá pozvánky, kontroluje oprávněný přístup účastníků k on-line i off-line video obsahu a zapojuje je interaktivními funkcemi.

Zajímají vás tato témata více do hloubky? Tak to se můžete těšit na pokračování. O tématech se rozepíšeme zvlášť v naších blogových příspěvcích.

PŘEČTĚTE SI NAŠE NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY O STUDIÍCH:

Podívejte se na aftermovie z akce: 

 Inspirujte se našim showreelem: 

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz