< Zpět

Konference SAP Forum 2015

Letošní první konference SAP Forum proběhla v polovině května v prostorách Fora Karlín.

SAP_FORUM_KARLIN_008
SAP_FORUM_KARLIN_030
SAP_FORUM_KARLIN_135
SAP_FORUM_KARLIN_125
SAP_FORUM_KARLIN_208
SAP_FORUM_KARLIN_210
SAP_FORUM_KARLIN_220
SAP_FORUM_KARLIN_226

SAP

Rok realizace: 2015
Kategorie: Eventy

Konference SAP Forum tradičně přináší do České republiky prémiový obsah předních mezinárodních konferencí – business trendy a novinky, zkušenosti lokálních i mezinárodních firem a především poskytuje prostor pro networking a sdílení zkušeností celého ekosystému společnosti SAP. Během prvního letošního setkání se hosté seznámili s tím, jak technologie ovlivňují náš běžný každodenní život a pomáhájí jej měnit k lepšímu.

V atraktivním programu se podělili o své zkušenosti přední experti na některé z vybraných oblastí – ekonomii, zdravotnictví a sport. Zároveň se hostům představili projekty, které v těchto oblastech společnost SAP realizuje. Během bohatého doprovodného večerního progamu vystoupila legendární skupina Pražský výběr a The Apples.

AV MEDIA se postarala technologické zabezpečení celé konference i večerního programu. Do Fora Karlín jsme zapůjčili edgeblendingovou projekci o rozměrech 16 x 5 metrů, náhledové plazmy a osvětlení, které navodilo atmosféru jak pro konferenční část, tak pro večerní koncerty.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz