< Zpět

Konference Retail Summit 2016

Na začátku února se v pražském Clarion Congress Hotelu konal další ročník největšího setkání obchodníků a jejich dodavatelů na středoevropském trhu.

Obchodnik roku 566_SAM2803
Obchodnik roku 567_SAM2804
Obchodnik roku 572_SAM2834
Obchodnik roku 583_SAM2922
Obchodnik roku 594_SAM2835
Obchodnik roku 598_SAM2890
Obchodnik roku 604_SAM2953
Obchodnik roku 621_SAM3226
Blue Events logo

Blue Events

Rok realizace: 2016
Kategorie: Eventy

Více než tisícovka účastníků Retail Summitu 2016 letos hledala cesty, jak obchodování vrátit hodnotu. Převážná část z více než 120 řečníků a panelistů ve svých vystoupeních došla k závěru, že hodnota vzniká (nebo mizí) v celém řetězci tržních vztahů, doslova od pole až po ledničku. Maloobchod, ani žádný jiný článek tohoto řetězce, ji nemůže vytvářet na úkor partnerů – dodavatelů, zákazníků či zaměstnanců. Retail Summit 2016 přitom detailně diskutoval aspekty tvorby hodnoty ve vztahu ke všem významným partnerům, od zemědělců až po akcionáře. Organizátorem akce je společnost Blue Events.

AV MEDIA se opět stala technologickým partnerem konference

O technické a technologické zajištění celé akce se již tradičně postarala společnost AV MEDIA, která kompletně vybavila nejen hlavní sál, ale také 3 další malé sály, ve kterých druhý den probíhaly workshopy a diskuze.

Hlavní sál byl připravený tak, že se dal kdykoliv rozpojit na dva nezávislé sály s vlastní projekcí a režií. Celému spojenému sálu dominovalo celkem 8 nezávislých projekcí, které dohromady zabíraly plochu 204 m2. Šest hlavních projekcí šlo díky Cooluxu spojit do jedné velké projekce, nebo použít jako 6 samostatných projekcí. Zbylé 2 podpůrné projekce sloužily pro prezentaci partnerů konference. Abychom veškerý obsah včetně dvojjazyčných prezentací dokázali odbavit, propojili jsme Coolux s přepínačem Barco E2.

AV MEDIA se dále postarala o tlumočení do anglického jazyka, hlasování, kamerový záznam, ozvučení a o světelný park, který příjemně dokresloval atmosféru v sále. Podium bylo vybavené řečnickým pultem s plazmou, mikrofony pro panelisty, čtyřmi náhledovými obrazovkami a časomírou.

V průběhu společenského večera, který moderovala Lucie Výborná, se vyhlásil vítěz ocenění MasterCard Obchodník roku. O doprovodný program se postarala brazilská bubenická show Tam Tam Batucada a šestičlenná vokální hudební skupina SKETY.

Více o Retail Summitu na www.retail21.cz

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz