PASCO učebna ZŠ Tusarova

Základní škola Tusarova v Praze má kvalitní učebnu přírodních věd. Interaktivní třída je vybavena speciálním nábytkem a měřicími systémy PASCO.

HISTORICKY PRVNÍ PASCO UČEBNU SI ZŠ TUSAROVA PŘEVZALA NA KONCI PRÁZDNIN ROKU 2014.

Multifunkční třída aspiruje na nejmodernější odbornou učebnu pro přírodní vědy v základních školách v Praze. Byla vybudovaná jako moderní laboratoř pro výuku fyziky, chemie a biologie. Děti zde mají k dispozici nejmodernější edukační systém PASCO©, který slouží jako kompletní platforma pro realizaci experimentů ve výuce přírodních věd.

Měřicí systémy PASCO se vyrábějí již více než 40 let. Uživatelům poskytují kompletní vybavení pro experimentální výuku přírodních věd. Tyto kvalitní technologické nástroje sledují vždy nejmodernější vzdělávací trendy. Podněcují zájem o přírodní vědy, inspirují studenty i jejich pedagogy a propagují aplikovanou vědu v hodinách fyziky, biologie, chemie, nebo enviromentální výchovy. PASCO má pro každý předmět specializované sady měřicích sond, senzorů a experimentálního příslušenství, ale také vypracované školní experimenty včetně metodiky vedení seminářů pro lektory.

Chcete podobné řešení?

Podobné reference