Výuka cizích jazyků na ZŠ v Dubé

Základní škola v Dubé dokončila instalaci jazykové laboratoře SmartClass+ Rover. Mobilní jazyková laboratoř je vybavena tablety a sluchátky s mikrofonem.

Základní škola v Dubé se rozhodla vybavit svou jazykovou učebnu.

Požadavkem bylo zvolit takové řešení, aby byla výuka cizích jazyků co nejnázornější a nejefektivnější. Škola měla zájem o to, aby studenti mohli simulovat reálné situace (telefonování, prezentace apod.). Proto se rozhodla pro verzi s tablety.


Společnost AV MEDIA dodala řešení Rover, tedy mobilní verzi digitální jazykové laboratoře SmartClass+, která je vybavena tablety a sluchátky s mikrofonem. Řešení zahrnuje i mobilní uzamykatelnou dobíjecí skříňku pro tablety a sluchátka, operační systém Windows 8 a učitelskou stanici se dvěma monitory. Celá učebna je pak propojena bezdrátovou sítí WLAN.
Studenti mohou využít svá vlastní přinesená zařízení, která zapojí do výukových aktivit. Aplikace jazykové laboratoře SmartClass+ ROVER je vhodná pro všechny typy tabletů. Možnosti typu úloh a procvičování jsou stejně široké jako u plné verze jazykové laboratoře. Jednotlivá cvičení, která učitelé sami vytvoří pomocí šablon pro mediální aktivity, mohou snadno poslat do SmartClass+ aplikací na studentských tabletech. Přínosem jsou okamžité výsledky, hodnocení, sdílení dat, tvorba různých reportů a další interaktivita.

Chcete podobné řešení?

Podobné reference