SMART Board v každé předškolní třídě má smysl

První dvě interaktivní tabule školka pořídila již před několika lety. Dnes má interaktivní tabuli SMART Board již v každé třídě a paní učitelky si je nemohou vynachválit.

„Zpočátku jsme měly s kolegyněmi trochu rozporuplné pocity, zda je dokážeme dostatečně využívat v každodenní práci, nicméně jsme si velmi rychle a rády zvykly, a dnes si již bez nich výuku nedovedeme představit“ říká jedna z paních učitelek.

Všechny tabule využívají ve školce denně. Nejen na kreslení a volnou hru pro děti, ale hlavně na práci s vlastními DUMy, různými digitálními edukativními programy, jako jsou např. Barevné kamínky a Hravé učení, nebo jen jako medium pro přenos hudby a videí.

Možnost pracovat s interaktivními tabulemi již v předškolním věku shledávají jako velký přínos pro jejich děti, zejména proto, že budou na práci s tabulemi zvyklé, což pro ně ve škole bude velkou výhodou. Stejně tak je pochopitelně práce s interaktivními tabulemi přínosná i pro pedagogy, neboť se díky ní dále vzdělávají, učí se novým věcem a rozvíjí se.

"Za naši školku tedy jednoznačně můžeme všem ostatním mateřským školám interaktivní tabule značky SMART jen doporučit" říká paní ředitelka.

Chcete podobné řešení?

Podobné reference