AV MEDIA sáňkovala na Fóru personalistů

Jedna z největších konferencí „Fórum personalistů“, určená nejen pro odborníky z široké oblasti HR se konala ve dnech v pražském Clarion Congress Hotelu.

Akci každoročně pořádá „Institute for International Research“ a AV MEDIA se i letos stala technologickým partnerem celé konference.

Inovativní řešení od AV MEDIA

V hlavním sále se na rámová plátna promítalo pomocí 2 projektorů Panasonic PT-D6000E. Vedle klasického konferenčního set-upu by to však nebyla AV MEDIA, aby nepředstavila nějaké to méně tradiční řešení. V poslední době stále populárnější video mapping byl tentokrát realizován uvnitř sálu, a to pomocí projekce na maketu vánočního stromečku.

Vedle zajištění AV techniky v konferenčních sálech se o pozornost, nutno podotknout především dámské části osazenstva, hlásila stěna postavená z 16 seamless plasmových obrazovek. Technologicky nijak převratná novinka, nicméně ve spojení s focením návštěvníků dostalo naše řešení zcela jiný, daleko emotivnější, rozměr.

Vánoční obraz na pozadí si mohli zájemci sami vybrat ze zhruba 20 motivů. Nicméně i to nebylo zdaleka vše. Hlavním spouštěčem emocí se totiž ukázala možnost zapůjčení zimních artefaktů v podobě čepic, šál či rukavic palčáků. Největší úspěch však sklidili přes 100 let staré sáně, které se staly vděčným objektem zájmu.

Všem účastníkům zaslala AV MEDIA jejich fotky v elektronické podobě na email. Kreativita některých personalistů se projevila již během akce. Vytvoření originálního vnitrofiremního PF na sebe jistě dlouho nenechá čekat.

Na konferenci za AV MEDIA letos vystoupili jako řečníci Jan Kubinec a David Lesch. Pro letošní rok se Fórum personalistů věnovalo především těmto tematickým okruhům: měnící se role a kompetence HR, Sdílení hodnot, přesvědčení a angažovanost zaměstnanců při plnění strategických cílů, Techniky měření a intervence k naplňování cílů firemních strategií a další.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference