IDC CIO Summit ve Vídni 2014

AV MEDIA měla významnou úlohu na dalším setkání ředitelů odborů informačních technologií ve Vídni. Postarala se o návrh i následnou realizaci technického řešení akce

Vídeňský Ritz-Carlton s technikou od AV MEDIA

International Data Corporation, neboli IDC, je jednou z nejvýznamnějších světových analytických a poradenských společností. Poskytuje průzkumy a analýzu trhu, předpovídá vývoj informačních a komunikačních technologií. Na začátku dubna uspořádala opětovné setkání ředitelů odborů informačních technologií ve Vídni, kterého se zúčastnilo téměř 100 CIO manažerů z 23 zemí. Ti diskutovali o tématech informačních a komunikačních technologií.

AV MEDIA se postarala o kompletní technické zajištění celé akce, od projektu, přes návrh až po následnou technickou realizaci. Scéně, jejíž design AV MEDIA navrhla, dominoval velký potištěný banner doplněný o 4 projekce, na které byly promítány různé obsahy. Řečníci vystupovali u proskleného řečnického pultu a k dispozici měli i 2 náhledové plazmy. AV MEDIA se postarala i o kompletní ozvučení a osvětlení celého sálu a technickou obsluhu v průběhu třídenní konference.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference