Podruhé jsme se podíleli na konferenci Kam kráčíš, Česko

AV MEDIA EVENTS dlouhodobě spolupracuje s platformou Aspen Institute Central Europe. Ve středu 30. listopadu 2022 jsme pro ni již podruhé technicky zajistili úspěšnou konferenci Kam kráčíš, Česko.

Konference se pravidelně zabývá hodnocením politického, ekonomického a sociálního rozvoje v Česku a okolních regionech. Letos proběhla v kostele Pražská křižovatka a její hlavní téma znělo: Rolet hodnot v bouřlivé době. 
Na akci vystoupila řada známých osobností, mimo jiné české premiér Petr Fiala nebo bývalý prezident slovenské republiky Andrej Kiska. 

Robotické kamery, tlumočení i dekorace

Klient po předchozích zkušenostech věděl, že se na AV MEDIA EVENTS může kompletně spolehnout, a tak nás požádal o dodání širokého spektra profesionální techniky. 
Na konferenci Kam kráčíš, Česko jsme zajistili prohnutou LED stěnu (8x3,5 metrů), robotické a broadcast kamery, statistické a efektové osvětlení nebo tlumočení. Dále se náš tým postaral o dekoraci, streamování 3 jazykových verzí i předání signálu na další 4 streamy. Akci jsme také odbavili.  

Poděkování za spolupráci na konferenci si zaslouží jak Aspen Institute Central Europe, tak společnost RS Tech, která nám pomáhala s dekorováním pódia.

Fotografie: Aspen Institute CE/Ondřej Besperát 

Podobné reference