Konference německé farmaceutické společnosti

V Průmyslovém paláci v Praze se v polovině ledna konala mezinárodní konference zaměstnanců jedné německé farmaceutické společnosti.

Jak vidí akci obchodní konzultantka Martina Blažková?

Na lednový rozjezd si do nového roku žádný obchodník nemůže přát nic lepšího a snad i většího: 1560 účastníků, 3 lokace najednou, 5 dní pronájmu AV techniky. Již při uzavření kontraktu v listopadu 2015 jsme s projektovým manažerem Michalem Štěpánkem věděli, že nás čeká prosinec i čas předvánoční bez zaslouženého odpočinku po podzimní sezóně. Přesto jsme akci chtěli a věnovali maximální pozornost.

Poptala nás německá profesionální agentura E-team o 30 členném zastoupení, kterou jsme svým jednáním a podklady přesvědčili, že AV MEDIA, lokální dodavatel, zvládne akci na jedničku. Nechtěli jsme zklamat ani našeho dlouhodobého agenturního partnera, společnost Senator Travel, který nás doporučil a akci lokálně zaštiťoval. Chtěli jsme všem dokázat, že jsme nejlepší možnou volbou, lepší nežli německé technologické firmy.

Hlavní část konference se konala v Průmyslovém paláci v Praze. Druhý den se účastníci rozdělili na několik skupin. Jedna z nich pokračovala v hotelu Marriott ve stylu zpravodajství německé televize RTL. Další skupina s více jak 500 účastníky, strávila celé odpoledne a večer v pražském paláci Žofín, kde vedle vzdělávací části měla i bohatý doprovodný program (kapelu, DJ, taneční skupinu a kouzelníky).

Kompletní technologické zajištění Průmyslového paláce

Koncept Průmyslového paláce byl postaven na ohromující projekci o délce 66m a výšce 5,1m. Úskalí této lokace a zvoleného konceptu bylo, že v Průmyslovém paláci existují jen minimální úchytné body pro zavěšení nutných technologií. Pověsit se muselo celkem 18 projektorů PAN DZ21. Na projekční plochu tak dopadalo reálných magických 300 000 ANSI.

Celá scéna, která včetně backdropů měřila cca 95x7m, se musela navrhnout na samonosných konstrukcích, které designově vyprojektoval projektový manažer Lukáš Foniok z RentalPro. Celkem se použilo přes 500m trussových konstrukcí o celkové hmotnosti 50 t.

Celou scénu osvětlovalo celkem 135 ks Robe světel, doplněných o desítky dalších statických světel. O světelný design celé akce se postaral Peter Jurko.

O ozvučení sálu se postaral zvukový systém NEXO STM od naší dceřinné společnosti Rental Pro. Design zvuku do této haly, kde se často vyskytuje nepříjemné echo, vypracoval zvukový mistr Pavel Vojta rovněž z RentalPro, známý zvučením náročných prostor a koncertů nejvyšší kvality.

Celé video připravili a odbavili Josef Bartko, Milan Vacek a Ondřej Volák.   

Na závěr trošku suché statistiky, kterou pomohou budoucím organizátorům, kteří by si přáli na Pražském výstavišti realizovat podobný koncept:

  • Akce se stavěla: 48 hodin
  • Průměrná teplota ve dnech akce činila: necelých 13 °C (v místě obědů a občerstvení bylo měřeno 0,8 °C)
  • Zkoušky probíhaly: 12 hodin
  • Akce probíhala: 4 hodiny
  • Akce se demontovala: 10 hodin
  • Za 4 dny jsem se v Průmyslovém paláci nachodila: 61 km (technici a projektový manažer necelých 80km)
  • Na realizaci se ze strany AV MEDIA podílelo: 54 osob

Poděkování od klienta

Dear Martina,

Now, with a little bit of time after the event (and travelling to the next one), I really must say, that you and your team did a great job at the event. Especially the teamwork with our teams was phantastic and really solving-oriented. We all appreciated very much working with you and I am sure it wasn’t the last time.

You wrote, „thanks for being brave“ and I must say it was one of the best decisions I made during the project. Thank you very much again and a very very big „Thanks!!“ to your team and especially Michal!!

Hope to see you soon.
Best regards

Sascha Ackermann | Geschäftsführer
e-team Veranstaltungsorganisation GmbH

Chcete podobnou akci?

Podobné reference