Konference Retail Summit 2015

Další ročník velmi úspěšného setkání nejdůležitějších aktérů maloobchodního trhu proběhl na začátku února v Clarion Congress Hotelu v Praze.

Posláním Retail Summitu je poskytovat zajímavá a inspirativní vystoupení nejen českých, ale i zahraničních podnikatelů, manažerů a expertů, kteří diskutují o možnostech a ideálních podmínkách podnikání na středoevropském trhu. Velmi přínosná je pro návštěvníky výměna názorů a zkušeností těchto expertů, se kterými mohou navázat řadu oficiálních i neformálních jednání.

Této největší obchodní konference ve střední Evropě se v letošním roce zúčastnilo více než tisíc návštěvníků a téměř stovka velmi zajímavých řečníků. Klíčovým tématem letošní dvoudenní konference bylo "Hledání nových cest", které je nezbytnou podmínkou úspěchu obchodního podnikání. Vzhledem k situaci na trhu je jasné, že staré recepty, které v minulých letech fungovaly a přinášely kýžený výsledek, v dnešní době úspěšné být nemusí. Hledání nových cest a celková soustavná inovace všech aspektů obchodního podnikání jsou tak nezbytnou podmínkou úspěchu.

AV MEDIA jako spolehlivý technologický partner

O technické a technologické zajištění celé akce se již tradičně postarala společnost AV MEDIA, která kompletně vybavila nejen hlavní sál, ale také 4 další malé sály, ve kterých druhý den probíhaly různé workshopy a diskuze, které jsou díky interaktivní technice zajímavější a pro publikum mnohem přínosnější. Do hlavního sálu byla nainstalována panoramatická projekce o rozměrech 28,5 x 6m, na kterou dále navazovaly další dvě plátna. Panoramatická projekce dopřávala rekordnímu počtu účastníků dokonalý zážitek z konference a naplnila očekávání nejen organizátora celé akce, společnosti Blue Events, ale také všech partnerů, kterým výrazně pomohla odprezentovat jejich podnikatelské vize.

AV MEDIA se dále postarala o ozvučení celého sálu, tlumočení do tří světových jazyků a o světelný park, který příjemně dokresloval atmosféru v sále.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference