Konference SAB Miller

Jedna z největších světových společností působících na trhu s pivem, SAB Miller, uspořádala v Praze globální konferenci pro své dvě oddělení.

AV MEDIA se postarala o bezproblémové technické zajištění jak konferenční části v hotelu InterContinental, tak doprovodného programu v Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě.

Kompletní technické zajištění a obsluha

Třídenní konference se uskutečnila v pražském hotelu InterContinental, který je specifický svým nízkým stropem a dekoračními lustry. V projektové přípravě jsme proto museli vzít v potaz všechny tato specifika a zároveň připravit konferenční místnost podle požadavků klienta. Proto jsme využili 16 metrovou předělovací stěnu, na jejíž pokrytí byl použit bezešvý potištěný materiál, do které jsme zabudovali 2 zadní projekce. Projekční plochy byly doplněny o dva plazmové displeje, které sloužily pro zobrazování chatu a hlasování. AV MEDIA se dále postarala o kompletní ozvučení včetně řečnických pultů, scénické a efektové osvětlení a kamerový záznam po celé 3 dny.

Doprovodný program v Lobkowiczkém paláci

V rámci konference se v Lobkowiczkém paláci konalo slavnostní vyhlášení 5 kategorií soutěže „CATO“ o nejlepší práci v oblasti Corporate Affairs. Vzhledem ke specifickému požadavku klienta, který trval na zachování výhledu na starou Prahu, se do prostoru akce dostalo velké množství parazitního světla.  Proto jsme jako projekční plochu zvolili bezrámové plazmy na černé potištěné předělovací stěně. I zde jsme zajistili podium, kompletní ozvučení včetně řečnického pultu, efektové nasvícení krásného historického prostoru a náhledový plazmový zobrazovač.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference