V Barceloně byla představena nová kolekce ARENA SS17

Jak již bývá zvykem, podívali jsme se opět s italskou společností Arena do ciziny, letos na jaře do Barcelony, konkrétně do Kongresového centra Grand Marina v Barceloně ve Španělsku.

Společnost Arena uspořádala pro své klíčové světové distributory představení kolekce na léto 2017 (SS17) a i letos svěřila technologickou část celé akce společnosti AV MEDIA. Naším úkolem bylo přoměnit poměrně strohý design konferenční místnosti v inovativní prostor pro představení nejmoderenější kolekce plavek.  

Koncepčně jsme pro Arenu SS17 Meeting zopakovali technologický set up s LED stěnou, 4mm rozlišení indoor o velikosti 8x3m, která byla kompozičně zasazená do obrandované dekorační stěny. Konferenční sál Kongresového centra Grand Marina se podařilo vylepšit efektovými světly od společnosti ROBE. Stěny jsme zakryli velkoformátovou grafikou Arena, kterou jsme nasvítili LED světly, aby vynikly její detaily a vzory.

Celá akce proběhla v uvolněné atmosféře a již nyní se těšíme na nadcházející zimní kolekci a další pokořenou zahraniční destinaci s naším stálým, oblíbeným a velmi blízkým zákazníkem.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference