Zákaznické konference Syngenta 2014

Netradiční scénografické prvky, inovativní vzhled a využití moderních technologií. Takový byl další ročník zákaznických konferencí Syngenta.

AV MEDIA se postarala o pronájem techniky i celkové řešení konference.

Inovativní nápady s moderními technologiemi

Na přelomu ledna a února realizovala firma AV MEDIA další z řady netradičních AV řešení. Jednalo se o technické vybavení zákaznické konference společnosti Syngenta, která patří k leadrům v oblasti výroby a výzkumu přípravků na ochranu zemědělských plodin. Na každoročních konferencích představuje nejnovější produkty a trendy ze svého oboru. Letošního roadshow v Praze, Brně, Košicích a Nitře se zúčastnilo téměř 2000 odborníků z Česka a Slovenska.

Dvě různá technologická řešení

AV MEDIA se starala o kompletní technický a technologický servis ve všech oblastech. Letošní ročník byl jako pokaždé velice inovativní, byly využity moderní technologie a netradiční scénografické prvky. Témata konferencí pro český a slovenský trh byla rozdílná, a proto bylo zapotřebí navrhnout dvě různá řešení. V Praze a Brně vévodila pódiu sestava čtyřiceti bezrámových LCD zobrazovačů, speciálně pro tuto akci jsme nechali vyrobit povrchy pro nafukovací světelné dekorace Easy Stretch ve tvaru molekuly. Pro odlehčení konferenční části a zapojení účastníků byla použita technologie Human Joystick, kdy se auditorium rozdělilo na dvě části a pomocí pohybu rukou ovládalo interaktivní hru zobrazenou na projekční stěně.

Řešení pro slovenskou část roadshow představovala velkoplošná projekce ve formátu 16:9, projekce na suchou mlhu Fog Screen u vstupu do sálu a další typ nafukovací světelné dekorace, tentokrát ve tvaru včelí plástve. Během konferencí se promítala odborná tematická videa, jejichž českou a slovenskou mutaci připravila AV MEDIA formou podtitulků a dabingu. Nedílnou součástí všech zobrazovacích systémů byla také výroba obsahu.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference