Zaměstnanecká konference Staropramenu v oneAVstudiu

Zaměstnanecké konference jsou pro spoustu firem důležitým eventem.

Pravidelně se zde sejdou všichni zaměstnanci napříč kraji či státy a diskutují o klíčových hodnotách firmy, analyzují předchozí roky, nebo si naopak předávají motivaci a cíle do let budoucích.

Za „normálních“ okolností by se zaměstnanci tradičně sešli ve vhodných prostorech a akce se osobně účastnili. Je tomu ale již více než rok, kdy žijeme v tzv. „novém normálu“ a v něm se hraje podle velmi odlišných pravidel. Jak zajistit, aby akce proběhla a zaměstnanci se sešli, mohli se propojit, diskutovat spolu a předat si to nejdůležitější i přes neustálé změny v opatřeních?

Umíme se poprat se změnami na poslední chvíli!

Momentálně čelí organizátoři konferencí spoustě nejistot – od nemožnosti sejít se v hojném počtu v jakémkoliv prostoru až po dodržování opatření, která se každou chvíli mění.

Právě tímto případem se zabývala i agentura ŠAFY production, která pořádala letošní obchodní konferenci pro Pivovary Staropramen. Aby akci mohli uspořádat, vybrali si formát online konference. Do poslední chvíle nebylo díky probíhající pandemii jisté, kolik účastníků bude přítomných ve studiu a kolik vzdálených účastníků budeme moci do online vysílání připojit. To však díky flexibilitě připojení odkudkoliv není žádný problém. Do vysílání můžeme připojit libovolný počet řečníků a hostů, kteří mohou bez prodlevy komunikovat s moderátory ve studiu.

Online konference v oneAVstudiu

Pro Pivovary Staropramen jsme před akcí předtočili ty nejdůležitější prezentace.

Samotná akce se v den konání odvysílala z našeho oneAVstudio na Harfě. Zde se prolínalo živé vysílání s předtočeným obsahem. To má několik výhod – pokud je řečník nervózní, může svůj výstup zopakovat a není nijak omezen živým vysíláním. Další výhoda se týká času – řečník může mít nabitý program a v den akce by se jí osobně nemohl účastnit – předtočením se vyhne těmto kolizím a hosté tak o důležitý vstup na akci nepřijdou. Posledním, v této době poměrně klíčovým benefitem, je také jistota předtočeného materiálu. Některý z účastníků může onemocnět a výstup by živě nemohl být uskutečněn. Předtočením některých materiálů se tak dá předejít různým nepříjemnostem. 

I v online prostředí je důležitým aspektem interakce. Mezi zaměstnanci byla na této akci zvolena eventová aplikace, na které probíhalo také hlasování, kterého se zaměstnanci účastnili.

Online formát skvěle splnil účel, a díky předtáčkám a možnosti připojit se odkudkoliv, se tak zaměstnanci mohli bezpečně a s jistotou sejít.

Pozitivně akci zhodnotil Jan Šafář z agentury ŠAFY production: „Spolupráce s vámi, hlavně Filipem a Michalem, je vždy vynikající. Oba jsou naše silná opora už od startu příprav projektů, po celou dobu si vždy a ochotně udělají čas na konzultaci a vyřeší i sebemenší detail.“

Klientka z Pivovarů Staropramen byla taktéž spokojená: „Celý váš team pomáhal s plánovaním akce a pomohl tak k hladkému průběhu akce samotné.“

S agenturou ŠAFY production spolupracujeme dlouhodobě a pro projektového manažera Filipa je tato kooperace zárukou jistoty a pohodové atmosféry. Těšíme se na další společné akce!

Chcete podobnou akci?

Podobné reference