< Zpět

Konference Euroseeds 2021 v hotelu Hilton Prague

Kromě našich studií jsme se na podzim přesunuli také zpět do Hiltonu Prague.

AVM_EuroSeeds2021_HLT_45SM904696
AVM_EuroSeeds2021_HLT_71SM904882
AVM_EuroSeeds2021_HLT_93SM905172
MEETMANY  logo

MEETMANY

Rok realizace: 2021
Kategorie: Eventy

Po celých pět dní zde probíhal hybridní event Euroseeds 2021, který byl příznačně rozesetý po celém hotelu.

Congress hall byly k vidění stánky vystavujících, u kterých si mohli vystavovatelé vzájemně popovídat a předávat zkušenosti. V Grand Ballroom se odehrávala hlavní část programu, a to konference, která obsáhla spoustu témat – od pěstování rostlin a jejich inovace až po aktuální Green Deal a další strategie.

Využity byly také malé salónky oddělené od sálů, a to pro účely individuálních meetingů vystavovatelů. Návštěvníci i vystavovatelé si tak zde mohli v klidném prostředí popovídat bez jakýchkoliv rušivých elementů.

Protože se jednalo o hybridní event, byli zde přítomní návštěvníci jak na místě, tak v online prostoru. Vzdálení účastníci se v interní části videokonference připojovali přes známou platformu Zoom.

Během interních meetingů jsme poskytli k propojení naše konferenční mikrofony a PTZ kamery, které řečníka automaticky trackují. Pokud se tedy pohybuje po místnosti, kamera jej přesto dokáže zachytit a připojení návštěvníci tak mohou řečníka neustále bez obtíží sledovat. Veškeré externí přednášky se pak přenášely přes platformu klienta. 

Hotel Hilton Prague nabízí díky své velikosti event uskupit do různých místností, což se v případě Euroseeds rozhodně vyplatilo a povedlo. Budeme se těšit na příští akci! 

 

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz