Konference ZFP Group s galavečerem k oslavě 20 let firmy

Společnost ZFP Group uspořádala v brněnském výstavišti konferenci spojenou s oslavou 20 let od založení firmy.

Na začátku dubna se sešlo téměř 2000 finančních zprostředkovatelů firmy ZFP Group v pavilonu P brněnského výstaviště na konferenci a návazném galavečeru  s bohatým doprovodným programem, které proběhly při příležitosti oslav 20 výročí založení společností ZFP.

Podiu dominovala panoramatická projekce a videomapping

Na velkém podiu s panoramatickou projekcí o rozměrech 29 x 5,8 metrů a další podpůrnou projekcí, kam zajišťovalo obraz celkem 9 výkonných projektorů, se vystřídalo několik řečníků. Na jedné straně podia bylo umístěna  kulisa v podobě velké číslovky „20“, na kterou se díky videomappingu promítal různý obsah odpovídající dění na podiu.

AV MEDIA se jako klíčový technický partner realizátora projektu, agentury CONCEPT LINE, dále postarala o kompletní nazvučení konference i galavečera, na kterém vystoupily kapely Anna K a Chinaski, pomocí NEXO STM. Osvětlení ROBE navodilo v Pavilonu P brněnského výstaviště slavnostní atmosféru v příjemných barvách. V neposlední řadě se AV MEDIA postarala o fullHD kamerový záznam z celého večera.

V pravé části pavilonu, kde byl pro společnost ZFP vystavěn Veletrh obchodních příležitostí jsme umístili menší podium s LED stěnou. I zde jsme zajistili osvětlení a ozvučení, včetně jazzové kapely a vystoupení populárního Helán bandu. Zároveň jsme se podíleli na vybavení některých stánků ze ZFP výstavy.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference