< Zpět

Nejen sportovní a relaxační vyžití

Hotel nabízí golfový simulátor, hosty doprovází podkresová hudba na chodbách, ve výtazích, fitness centru a relaxačních zónách.

IMG_1548
IMG_1549
IMG_1507
IMG_1526
IMG_1582
IMG_1589
IMG_1596

Rok realizace: 2014
Kategorie: Hotely

Hotel Park Holiday se zaměřuje na klubovou klientelu, která vyžaduje široké sportovní a relaxační možnosti a vysoký standard ubytovacích a stravovacích služeb. Hotel nabízí zákazníkům nejen velice kvalitní relaxační, ale také konferenční služby. Hlavní kongresový sál má kapacitu 180 míst, zadní projekce je instalována v centru místnosti. Její zázemí je skryto za příčkou, která elegantně rozbíjí pravidelný prostor sálu.


Jednoduché ovládání a spolehlivost je nepostradatelným předpokladem, proto je veškerá AV technika ovládána prostřednictvím řídicího systému, jehož nástrojem je dotykový panel s přehledným grafickým rozvržením všech funkcí. Součástí kongresového centra jsou tři menší klimatizované salonky, vybavené technikou pro obchodní jednání či školení. Jejich pohodlí, orientace a informovanost je zajištěna prostřednictvím informačních panelů, které jsou doslova „na každém kroku“. Na informačních panelech je prezentována nabídka doplňkových služeb, přehled akcí, případně informace související s turistickými zajímavostmi v okolí.


K celkovému pocitu pohodlí v Parku Holiday přispívá vhodně zvolený systém podkresového ozvučení na chodbách, ve výtazích, fitness centru či relaxačních zónách. Právě relaxační zóna s názvem ClubWell s bazénem, vířivou vanou a širokou škálou relaxačních a uvolňujících procedur, jako jsou finská sauna, bio sauna, parní lázeň, je největší chloubou celého komplexu. S ohledem na to, že kluboví členové zde tráví mnoho volného času, je jim k dispozici také zábavná audiovizuální technika.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz